» » » Testa brauciens Ford EcoSport ST-Line

Testa brauciens Ford EcoSport ST-Line

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1165


Krosoveru fani ir pieraduši redzēt lielu izmēru automašīnas, kuras atšķiras ar augstajām izmaksām un lielisko funkcionalitāti. Ja krosovers nav pietiekami liels, daudzi domā, ka cena būs ievērojami zemāka un automašīnas funkcionalitāte ir samazināta. Ja jūs meklējat vidēja izmēra, vērtības un funkcionalitātes transportlīdzekli, tad Ford EcoSport ST-Line ir ideāls risinājums. Pirmo reizi šī automašīna tika prezentēta Eiropas valstīs 2018. gadā. Jāatzīmē, ka Ford EcoSport ST-Line nebija īpaši populārs NVS valstīs.
 
Ford EcoSport sporta versija saņēma ievērojami vairāk pozitīvu klientu atsauksmju nekā pirmais modelis. Pateicoties saņemtajiem atjauninājumiem un papildu funkcionalitātei, krosoveru sāka pirkt pat NVS valstīs. Ja mēs runājam par transportlīdzekļa izmaksām, tad tas ir optimālākais salīdzinājumā ar citām līdzīgām automašīnām.

Ford EcoSport ST-Line ceļa apgaismojums ir 190 milimetri, kas ir vidēji starp krosoveriem. Zem bufera ir uzstādīta aerodinamiskā “lūpa”, kas ievērojami mīkstina braukšanu lielā ātrumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.