» » » Pārbaudes brauciens Opel Zafira Life

Pārbaudes brauciens Opel Zafira Life

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1192


Jaunais Opel Zafira Life veiksmīgi aizpilda plaisu sava modeļa biroja un ģimenes transportlīdzekļu klāstā. Ne tik sen pasaules mikroautobusu tirgus bija ievērojami lielāks, un Opel Zafira automašīnas tika uzskatītas par vienām no populārākajām šāda veida automašīnās. Apvidus automobiļu paplašināšana ir atturējusi pircējus iegādāties šādus transportlīdzekļus, tāpēc Zafira Tourer jaunākā versija ir izgaisusi otrajā plānā. Ilgu laiku uzjautrināti Opel uzņēmuma ražotāji nolēma veikt krasas izmaiņas prezentētajā automašīnas modelī.

Pēc autobūves uzņēmuma Opel pārstāvju teiktā, jaunā Opel Zafira Life versija būs otrais vējš miniveniem visā pasaulē. Automašīnai tika pievienota jauna drošības sistēma, kas padarīja ērtāku salonu, palielināja displeja vispārējo funkcionalitāti un nedaudz mainīja transportlīdzekļa izskatu.
 
Salonā ir ievērojami vairāk vietas aizmugurējiem pasažieriem. Mazais displeja panelis ir vienā līmenī ar vadītāja stūri. Izmantojot displeju, jūs varat kontrolēt temperatūru salonā, pārslēgt mūziku un daudz ko citu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.