» » » Chevrolet parādīja jaunā apvidus auto salonu

Chevrolet parādīja jaunā apvidus auto salonu

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1174


Ne tik sen auto kompānija Chevrolet paziņoja par jauna krosovera izlaišanu, kas var iekarot tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. 2021. gada februārī uzņēmums pasaulei prezentēs savu jauno Bolt EUV elektrisko apvidus automobili, kas bez lādēšanas varēs nobraukt aptuveni 400 kilometrus. Chevrolet automašīnu markas oficiālajā vietnē tika prezentēts video, kas sniedz priekšstatu par jaunā Bolt EUV SUV interjeru.

Jaunais Chevrolet automobilis būs pirmais uzņēmuma transportlīdzeklis, kas saņems pusautomātiskās vadības sistēmu Super Cruise. Prezentētās vadības sistēmas klātbūtne ir pieminēta uzņēmuma sniegtajā video. Uz stūres ir īpašas indikatora diodes, kas, aktivizējot funkciju, iedegsies zilā krāsā.
 
Mākslīgais intelekts spēs patstāvīgi kontrolēt stūrēšanu, transportlīdzekļa bremžu sistēmu. Tas ļaus automašīnai patstāvīgi mainīt joslu un dažādos krustojumos apsteigt citus transportlīdzekļus. Ir vērts atzīmēt, ka automātiskās vadības laikā vadītājam vienmēr ir jākontrolē situācija uz ceļa, lai īstajā laikā pārņemtu vadību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.