» » » Renaissance Renault 5 automašīnas elektroniskā versija

Renaissance Renault 5 automašīnas elektroniskā versija

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1186


Renault 5 transportlīdzekļi ir saņēmuši daudz fanu visā pasaulē un turpina veiksmīgi pārdot arī šodien. Mūsdienās pilnīgi visas automašīnu kompānijas sāk ražot daudzu transportlīdzekļu elektroniskās versijas, jo tās ir ļoti populāras. Salīdzinoši nesen kļuva zināms, ka franču kompānija Renault uzsāks prezentētās automašīnas masveida ražošanu 2025. gadā.
 
Renault pasaulei ir pasniedzis konceptauto ar nosaukumu "5 Prototype", kas būs ideoloģiskais pēctecis populārajam Renault 5. modelim. Ražotāji gatavojas izmantot retro elementus, kas klientiem atgādinās par paša transportlīdzekļa modeļa oriģinalitāti. Šobrīd praktiski nav informācijas par gaidāmo automašīnas prezentāciju, taču Renault pārstāvis sacīja, ka transportlīdzekļa izmaksas būs zemas, salīdzinot ar citām elektroniskajām automašīnām.

Līdz 2025. gadam Francijas uzņēmums plāno ražot aptuveni 14 dažādus automašīnu modeļus, no kuriem pusei būs elektroniskais dzinējs. Sīkāka informācija tiks publicēta oficiālajā ražotāja vietnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.