» » » Crossover Vairāk Duster Features

Crossover Vairāk Duster Features

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1196


Rumānijas automašīnu zīmols Dacia plāno sākt liela krosovera sērijveida ražošanu ar septiņvietīgu salonu. Dacia gatavojas izlaist masīvu C klases apvidus auto, kas būs ievērojami lielāks, salīdzinot ar Duster krosoveru. Šī informācija kļuva zināma pēc jauno Renault modeļu prezentācijas. Jāatzīmē, ka prezentācijā tika prezentēts jaunā apvidus automobiļa Dacia teaser.

Uzņēmuma pārstāvji stāsta, ka transportlīdzekļa garums sasniegs 4,6 metrus, un kopējais pasažieru skaits būs septiņi (2 pirmajā rindā, 3 otrajā un 2 trešajā). Pagaidām nav precīzas informācijas par dzinējiem, aprīkojumu un cenām, taču drīz tai vajadzētu parādīties oficiālajā ražotāja vietnē.
 
Lielais Dacia apvidus auto sērijveida ražošanā nonāks ap 2025. gada vidu. Pirms tā izlaišanas vajadzētu iznākt vēl diviem prezentētās organizācijas automašīnu modeļiem, kuru prezentācijām vajadzētu notikt 2022. un 2024. gadā. Pēc tam, kad Rumānijas uzņēmums pasniedza pasaulei lielo krosoveru, tā akciju cena ir ievērojami palielinājusies.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.