» » » Rekordiāls Rolls-Royce pārdošanas apjoms Krievijā

Rekordiāls Rolls-Royce pārdošanas apjoms Krievijā

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1171


Visi ļoti labi zina, ka Krievijā cilvēkiem patīk pirkt dārgas automašīnas, lai parādītu savas iespējas citiem. Uz šīs valsts ceļiem var atrast daudz pazīstamu zīmolu. Krievijas auto tirgus jau otro gadu pēc kārtas pārspēj rekordus par Rolls-Royce automašīnu pārdošanu. 2020. gadā Lielbritānijas Automobiļu kompānija Krievijas Federācijā pārdeva aptuveni 200 transportlīdzekļus, kas ir rekords kopš pirmās piegādes. Ir vērts atzīmēt, ka Lielbritānijas uzņēmums pirmo piegādi veica jau 1910. gadā.
 
Krievija jau otro gadu pēc kārtas ir ieņēmusi līderpozīcijas un ir lielākā patērētāja visā kontingenta Eiropā. Rolls-Royce Maskavas dīleri jau vairākus gadus ieņem pirmās vietas, kas norāda uz lielu pieprasījumu pēc uzrādītās auto markas.

Līdz 2021. gada janvāra beigām briti plāno uz Krieviju nogādāt jaunu Rolls-Royce Ghost, kas pasaulei tika prezentēts 2020. gada septembra beigās. Ir vērts atzīmēt, ka Krievijas modelis debitēja pagājušā gada oktobra vidū. Jaunā Rolls-Royce Ghost pārsegā atrodas 6,75 litru divu cauruļu dzinējs. Motora jauda attīsta līdz 571 zirgspēkiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.