» » » Pārbaudes brauciena BMW X7 iespējas

Pārbaudes brauciena BMW X7 iespējas

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1203


X7 SUV modelis tiek uzskatīts par lielāko un greznāko starp citiem BMW transportlīdzekļiem. Šis automobilis ir paredzēts turīgiem pircējiem, no kuriem lielākā daļa atrodas Bavārijā, ASV un Ķīnā. Arī šī automašīna tiek uzskatīta par vienu no lielākajām un iespaidīgākajām starp transportlīdzekļiem, kas tiek pārdoti Ukrainas teritorijā. Pēc izmēra tas ir ievērojami lielāks nekā BMW X6, X3 un citi.

BMW X7 ir monokoka virsbūve, kas izgatavota no vislabākās kvalitātes alumīnija un augstas stiprības tērauda. Pat ja vieglie metāli tiek izmantoti kopējā transportlīdzekļa struktūrā, tā kopējais svars ir divarpus tonnas. Ir vērts atzīmēt, ka uzrādītais svars ir lielisks apvidus auto vispārējais pārnesums.
 
BMW X7 sedans, tāpat kā apvidus auto, ir paredzēts turīgiem pircējiem, tāpēc konstrukcijā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli. Transportlīdzeklim standartaprīkojumā ir ādas apdare un pneimatiskā balstiekārta (adaptīva). Standartā ietilpst arī ļoti funkcionāla multimediju sistēma ar tiešsaistes pakalpojumiem un dažādas citas automatizētas sistēmas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.