» » » Lexus sāka testēt apvidus auto NX

Lexus sāka testēt apvidus auto NX

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1208


Otrās paaudzes Lexus NX mazais krosovers pasaulei tiks prezentēts 2021. gadā. Šī automašīna tika izveidota, pamatojoties uz jauno Toyota RAV4 transportlīdzekli.

Automašīnu zīmols Lexus ir atļāvies izmēģināt jaunus otrās paaudzes NX apvidus auto uz ceļa. Pirmais prezentētā transportlīdzekļa prototips bija redzams Amerikas teritorijā Kolorādo štatā. Pirmās fotogrāfijas parādījās oficiālajā Motor1 portālā.
 
Iesniegtās fotogrāfijas parāda, ka Lexus NX ir pilnībā aizsargāts ar īpašu maskēšanos. Galvenās automašīnas proporcijas ir saglabājušās un ir skaidri redzamas fotogrāfijās. Automašīnas radiatora režģis ir ievērojami palielināts, un LED optika tiks sašaurināta. Nozīmīgākas izmaiņas ietekmēs Lexus NX interjeru, jo būs jauns displejs, kas būs atbildīgs par funkciju izklaides kompleksu. Displejs arī ļaus jums saņemt noteiktu informāciju par laika apstākļiem transportlīdzeklī un ārpus tā, kā arī tā vispārējo stāvokli.

Pašlaik nav vairāk informācijas par izmaiņām, taču ļoti drīz tā parādīsies oficiālajā Lexus automobiļu zīmola vietnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.