» » » Hyundai loniq 5 prezentācija februārī

Hyundai loniq 5 prezentācija februārī

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1186


Hyundai automašīnu zīmols 2021. gada februāra beigās visai pasaulei parādīs jaunu elektronisko krosoveru ar nosaukumu loniq 5. Šis transportlīdzeklis tiks pārdots gandrīz visās Eiropas valstīs un Krievijas Federācijā. Hyundai loniq 5 būs pirmais e-SUV, kas tiks uzbūvēts uz E-GMP platformas. Jāatzīmē, ka uzrādītā platforma ir paredzēta "zaļajām" automašīnām.

Hyundai loniq 5 būs 45 Concept ražošanas modelis, kuru pasaule pirmo reizi redzēja 2019. gadā. Automašīnas radiatora režģis tiks pārklāts, un aerodinamiskie diski būs 20 collas.
 
Transportlīdzeklim būs īpašas kameras, kas pilnībā aizstās atpakaļskata spoguļus. Attēls no kamerām tiks parādīts īpašā displejā, kas atradīsies automašīnas durvīs. Šī tehnoloģija ievērojami uzlabos autovadītāja redzamību, īpaši sliktos laika apstākļos. Gaisa pretestība tiks samazināta arī braucot ar lielu ātrumu. Samazinot pretestību, tiks samazināts enerģijas patēriņš, un automašīna varēs pārvietoties nedaudz tālāk, neuzlādējot.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.