» » » Atjauninātā Volkswagen Polo testi

Atjauninātā Volkswagen Polo testi

Kategorija: LV / Autocela.lv - auto ziņas
(Balsoja 0)  • Komentāri: 0
  • Skati: 1204


Pirmās automašīnas Volkswagen Polo atjauninātās versijas fotogrāfijas, kuras būtu jāuzrāda 2021. gadā, ir parādījušās internetā. Pirmās spiegu fotogrāfijas, kas uzņemtas ceļa pārbaudēs Vācijā, parādījās Motor1 automobiļu portāla oficiālajā vietnē.

Izmaiņas jaunajā Volkswagen Polo ir slēptas, jo automašīna ir pilnībā pārklāta ar īpašu maskējumu. Bet pat maskēšanās nespēja noslēpt jauno buferi, astotās paaudzes Golf optiku un nelielas izmaiņas radiatora režģī. Salona iekšpusē notiks arī noteiktas izmaiņas, proti, jauns informācijas un izklaides un informācijas panelis un digitālais vadības panelis. Digitālais vadības panelis saņems uzlabotu grafiku, kas autovadītājam būs daudz vieglāk pierast.
 
Atjauninātās Volkswagen Polo versijas tehniskie rādītāji nav zināmi, taču pēc transportlīdzekļa prezentācijas tie būs pieejami visiem. Volkswagen pārstāvji apgalvo, ka prezentācija notiks aptuveni 2021. gada otrajā pusē, taču tā nav precīza informācija, jo datums var mainīties jebkurā laikā. Jūs varat sekot jaunākajām ziņām oficiālajā izplatītāju vietnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Līdzīgi PUBLIKĀCIJAS
Komentāri
Neviens vēl nav atstājis komentāru šīm ziņām, taču jūs varat būt pirmais, kurš atstāj savu komentāru.
Informācija
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji. Lai pievienotu komentāru, jums jāreģistrējas vai jāpiesakās.